73. őszi aukció
Tornyai János enteriőr
167

Tornyai János (1869-1936)

Tisztaszoba

Olaj, fa, 40 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft