9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Anna Margit (1913-1991) Titok, 1957
121

Anna Margit (1913-1991)

Titok, 1957

Olaj, ceruza, vászon, 41 x 30 cm
Hátoldalon felirat: Titok 1957/6
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1957/6

  • egykor a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményében. Ltsz.: MNL.1120 (Félelem címen)