60. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Titokzatos táj, 1906
186

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Titokzatos táj, 1906

Olaj, papírlemez, 38x46 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy Lajos Székelyhíd. 1906
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 8 000 000 Ft