7. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Tivoli táj
103

Háry Gyula (1864-1946)

Tivoli táj

Olaj, vászon, 61x50 cm
Jelezve jobbra lent: Tivoli Háry Gy.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft