12. aukció
Molnár József (1821-1899) Tivoli villa
41

Molnár József (1821-1899)

Tivoli villa

Olaj, papírlemez, 62,5x26 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft