12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Mengyán András geometrikus kortárs aukció
104

Mengyán András (1945)

Többnézőpontú formatöredék, 2018

Akril, vászon, 50 x 40 cm
Jelezve hátoldalon: Mengyán András Cím: Többnézőpontú formatöredék Title: Multiviewpoint of form segments Dátum: 2018 Date: 2018 Méret: 50 x 40
Jelezve hátoldalon: Measure: 50 x 40 cm Technika: Akril, vászon Technique: Acrylic on canvas Mengyán András
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft