Többnézőpontú formatöredék, 2018
Akril, vászon, 50 x 40 cm
Jelezve hátoldalon: Mengyán András
Cím: Többnézőpontú formatöredék
Title: Multiviewpoint of form segments
Dátum: 2018
Date: 2018
Méret: 50 x 40
Jelezve hátoldalon: Measure: 50 x 40 cm
Technika: Akril, vászon
Technique: Acrylic on canvas
Mengyán András
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft