47. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Tobelbad, 1913
69

Pólya Tibor (1886-1937)

Tobelbad, 1913

Olaj, vászon, 53x66 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Tibor Tobelbad 1913.7.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft