31. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Tóbiás és az angyal, 1850
54

Markó Károly, Id. 1793-1860

Tóbiás és az angyal, 1850

Olaj, vászon, 17x27 cm
Jelezve balra lent: C. Markó p. Appeggi 1850
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft