49. aukció
Pataky László (1857-1912) Toborzás
185

Pataky László (1857-1912)

Toborzás

Olaj, vászon, 56x86 cm
Jelezve balra lent: Pataky
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft