12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Pierre Székely kortárs
61

Pierre Székely 1923-1994

Tokaji tojás, 1982

Litográfia, papír, 42,5 x 60 cm
Jelezve balra lent: Székely Gabinak, Tamásnak "Tokaji tojás" 1982 Székely
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 120 000 - 160 000 Ft

62

Pierre Székely 1923-1994

La paix, 1964-76

Kikiáltási ár: 80 000 Ft