25. aukció
Miskolczy Ferenc (1899-1994) Toledói látkép, 1925
27

Miskolczy Ferenc (1899-1994)

Toledói látkép, 1925

Olaj, vászon, 70,5x100,5 cm
Jelezve balra lent: Toledo 1925 Miskolczy
Kikiáltási ár: 180 000 Ft