13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Reigl Judit Tömbírás, Écriture en masse, csurgatás, II. Párizsi Iskola, kortárs aukció
50

Reigl Judit (1923-2020)

Tömbírás / Écriture en masse, 1959

Olaj, vászon, 78 x 103 cm
Jelezve jobbra lent: J. Reigl 1959
Jelezve hátoldalon: Reigl 1959
Kikiáltási ár: 26 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ Phoenix Gallery, Philadelphia,
¦ majd amerikai magángyűjteményben