Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Tömegjelenet tájban, lovakkal (Leányvásár), 1917 körül
28

Kádár Béla (1877-1956)

Tömegjelenet tájban, lovakkal (Leányvásár), 1917 körül

Olaj, vászon, 86x79 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla