48. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Tonhalász hajók
9

Poll Hugó (1867-1931)

Tonhalász hajók

Pasztell, vászon, 80x64 cm
Jelezve balra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 600 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Tavaszi kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1908., katalógus: 19.