3. Grafikai aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Tópart, 1956
12

Gadányi Jenő (1896-1960)

Tópart, 1956

Tus, akvarell, papír, 21 x 30 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő 956
Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft