15. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Tópart
81

Bornemisza Géza (1884-1966)

Tópart

Olaj, vászon, 54x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza
Kikiáltási ár: 850 000 Ft