33. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Tópart
132

Mészöly Géza (1844-1887)

Tópart

Olaj, vászon, 28x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly G. München, Jelezve hátoldalon: Mészöly G. München
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft