45. aukció
T. Rátz Péter 1879-1945 Tópart
160

T. Rátz Péter 1879-1945

Tópart

Olaj, vászon, 68x81 cm
Jelezve balra lent: T. Rátz P.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft