59. aukció
Erdélyi Béla (1891-1955) Tópart fákkal
72

Erdélyi Béla (1891-1955)

Tópart fákkal

Olaj, vászon, 75x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Erdélyi Jelezve hátoldalon: Erdélyi
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft