2. aukció
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) Tópart
21

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937)

Tópart

Olaj, fa, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Magyar Mannheimer
Kikiáltási ár: 95 000 Ft