59. aukció
Balázs János (1905-1977) Tóparti házikó
18

Balázs János (1905-1977)

Tóparti házikó

Olaj, üveg, 30,5x59 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft