8. aukció
Irányi Iritz Sándor (1890-1975) Tóparti séta őszi verőfényben, 1922
114

Irányi Iritz Sándor (1890-1975)

Tóparti séta őszi verőfényben, 1922

Olaj, karton, 34,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Irányi Iritz Sándor 1922
Kikiáltási ár: 150 000 Ft