28. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tóparti táj fákkal
135

Tóparti táj fákkal

Olaj, vászon kartonon, 27,5x37 cm
Jelezve balra lent: Sámuel Juczinak fruska korában Wolfner Gyula, Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft