65. aukció (2020. december)
Molnár József (1821-1899) Tóparti város az Alpokban
99

Molnár József (1821-1899)

Tóparti város az Alpokban

Olaj, papírlemez, 33x57 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft