11. aukció
Molnár József (1821-1899) Tóparti város az Alpokban
50

Molnár József (1821-1899)

Tóparti város az Alpokban

Olaj, karton, 33x57 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft