34. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Tóparton
166

Réth Alfréd (1884-1966)

Tóparton

Olaj, fa, 38x46 cm
Jelezve jobbra lent: Réth
Kikiáltási ár: 280 000 Ft