65. aukció (2020. december)
Hencze Tamás (1938-2018) Töredék, 1980
40

Hencze Tamás (1938-2018)

Töredék, 1980

Olaj, vászon, 120x60 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T. 1980.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft