3. Grafikai aukció
Fiedler Ferenc (1921-2001) Törésvonal
65

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Törésvonal

Színezett litográfia, papír, 52 x 41 cm
Jelezve jobbra lent: Fiedler
Jelezve balra lent: 33/150
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 280 000 - 400 000 Ft