30. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Torkolattűz
33

Torkolattűz

Olaj, vászon, 53,5x68 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: Hagyatéki bélyegző, leltározta Pálmai József 1919 május 10.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft