50. Jubileumi Aukció
Bálint Endre (1914-1986) Törmelékek között, 1964
102

Bálint Endre (1914-1986)

Törmelékek között, 1964

Olaj, farost, 30,5x36 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint. 64.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
‣ korábban Dr. Rácz István tulajdonában ‣ majd id. Vasilescu János gyűjteményében

KIÁLLÍTVA:
‣ Bálint Endre festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1972. december, katalógus: szám nélkül ‣ Dr. Rácz Is