7. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tornácon reggelizők
33

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tornácon reggelizők

Olaj, vászon, 95x76 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft