73. őszi aukció
Mulasics László kortárs, enkausztika
73

Mulasics László (1954-2001)

Torony tövében III., 1990

Enkausztika, vászon, 140 x 160 cm
Jelezve jobbra lent: Mulasics 1990
Jelezve hátoldalon: MULASICS LÁSZLÓ 1990 140x160 cm TORONY TÖVÉBEN III
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
– korábban a Gaudens Pedit-gyűjteményben

KIÁLLÍTVA:
– Gaudens Pedit gyűjtemény, Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum, Győr, 2005. június 18. – augusztus 31.

REPRODUKÁLVA:
– Living Classics. Szerk.: Klimó-Kormos Petronella és Lévai András, Városi Művészeti Múzeum, Győr, 2005, 104.o.