51. aukció
Heyer Artúr (1872-1931) Törpék karácsonya
11

Heyer Artúr (1872-1931)

Törpék karácsonya

Akvarell, fedőfehér, karton, 14,5x20 cm
Jelezve balra lent: Heyer A.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 400 000 Ft