22. aukció
Fried Pál (1893-1955) Torreádor, 1927
113

Fried Pál (1893-1955)

Torreádor, 1927

Olaj, fa, 50x65 cm
Jelezve jobbra fent: Paul Fried 1927
Kikiáltási ár: 380 000 Ft