18. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Történelmi jelenet
81

Kádár Béla (1877-1956)

Történelmi jelenet

Akvarell, papír, 24,5x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 280 000 Ft