42. Aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Törülköző akt
50

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Törülköző akt

Olaj, farost, 51,5x19 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva: Mű-Terem Galéria 21. árverés, 76. tétel