15. aukció
Markó András (1824-1895) Toscanai idill
40

Markó András (1824-1895)

Toscanai idill

Olaj, vászon, 26x30,5 cm
Jelezve balra lent: A. Markó
Kikiáltási ár: 950 000 Ft