8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Barta Mária (1897-1969) Totemtánc, 1931
31

Barta Mária (1897-1969)

Totemtánc, 1931

Olaj, vászon, 60 x 50,5 cm
Jelezve jobbra fent: Barta Mária 1931
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
Barta Mária festmények, grafikák, kollázsok, Szombathelyi Képtár, Szombathely, 1999, (kat. 22.)