23. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Toulouse-Lautrec Párizsban
11

Biai Föglein István (1905-1974)

Toulouse-Lautrec Párizsban

Olaj, farost, 65,5x79 cm
Jelezve balra lent: Biai 73-74
Kikiáltási ár: 380 000 Ft