39. aukció
Radák Eszter (1971-) Trabant zöldben, 1994
159

Radák Eszter (1971-)

Trabant zöldben, 1994

Olaj, vászon, 40x60 cm
Jelezve hátoldalon: Trabant zöldben Radák 1994
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 480 000 Ft