10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Halmi-Horváth István 1973- Transzparens D5., 2009
28

Halmi-Horváth István 1973-

Transzparens D5., 2009

Akril, vászon, fa, 60 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Halmi Transzparens D5., 2009
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft