20. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Trau, 1892
223

Nádler Róbert (1858-1938)

Trau, 1892

Akvarell, papír, 50x35,5 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert 1892 Trau Dalmatia
Kikiáltási ár: 180 000 Ft