5. aukció
Tihanyi Lajos Trencsén utcakép, Nyolcak
113

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Trencséni utca, 1912

Olaj, vászon, 74x55 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos Trencsén 912
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft