65. aukció (2020. december)
Bánk Ernő (1883-1962) Trencsénteplici villák, 1935
82

Bánk Ernő (1883-1962)

Trencsénteplici villák, 1935

Olaj, vászon, 68x82,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bánk Ernő
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Bánk Ernő (1883-1962) emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1978. április – május, 78. tétel (Trencsénteplici villák, 1935 címmel)

Bánk Ernő festőművész kamarakiállítása, Budapesti Történeti Múzeum, Budapest, 1984.