13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Méhes László body art kortárs aukció
89

Méhes László (1944-2022)

Triptichon, 1974-1975

Olaj, vászon, 3 x 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft