43. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Triptichon
44

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Triptichon

Olaj, fa, 31x19 cm, két szárny: 25x7 cm
Jelezve középen lent: MCP
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 73. árverés, 100. tétel