26. aukció
Ország Lili (1926-1978) Triptichon
186

Ország Lili (1926-1978)

Triptichon

Olaj, papír, 17,5x35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ország Lili
Kikiáltási ár: 280 000 Ft