4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Csató József (1980) Trófea, 2009
8

Csató József (1980)

Trófea, 2009

Olaj, vászon, 98 x 116,5 cm
Jelezve vakrámán: 2009 Csató József Trófea, Jelezve hátoldalon: 2009 116x98
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

¦ A művészet – örök érték című kiállítás. Három Hét Galéria, 2015. 12. 07. – 2016. 01. 15.

¦ Deák Csillag – Kölüs Lajos: Nyugodt szívvel vegye meg! In: Új Művészet, 2015. december 16. ONLINE