73. őszi aukció
Hikádi Erzsébet Trogir Horvátország
2

Hikádi Erzsébet (1911-2008)

Trogir, 1980-as évek

Olaj, farost, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra középen: HIKÁDI E
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft