43. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Trombitás, 1932
79

Gábor Jenő (1893-1968)

Trombitás, 1932

Olaj, vászon, 79,5x60,5 cm
Jelezve jobbra fent: Gábor J. 1932
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
•Gábor Jenő. Műgyűjtők Galériája, Budapest,
1993. szeptember 15. – október 8.
katalógus: 36.